Bestuur

 

LTK VZW

 

Maatschappelijke zetel:

Em. Neirynckstraat 57

8860 Lendelede

 

Ondernemingsnummer BE 0633 649 233

Crelan IBAN BE36 1030 3158 4581

Voorzitter

Secretaris

Isabelle Adams

0496 73 84 47

isabelle@turnclub-ltk.be

Penningmeester

Vertegenwoordiging Artgym2000

Inge Vercaigne

0473 69 99 67

inge.vercaigne@telenet.be

Public relations

Sponsoring

Hein Verstraete

0475 68 07 73

hein@verstraetehein.be

Ledenbeheer en ongevallen

Verantwoordelijke Freerunning

Anneke Pattijn

0486 24 68 73

anneke.pattijn@telenet.be

Trainersverantwoordelijke kleuter, lager en middelbaar

Jeugdsportco├Ârdinator

Elien Piccavet

0472 56 25 87

elienpiccavet@hotmail.com

Contactpersoon Sportdienst en Gymfed

Vertegenwoordiger Sportraad en Gymfed

Verantwoordelijke Multimove

Vertrouwenspersoon

Martine Messely

0473 74 04 76

martine@turnclub-ltk.be

Materiaalmeester

Joost Declercq

0476 42 29 66

joost.declercq2@telenet.be

Webmaster

Tom Coussement

 

tom@turnclub-ltk.be