Bestuur

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Q4Gym Co├Ârdinator

Isabelle Adams

0496 73 84 47

isabelle@turnclub-ltk.be

Public relations

Sponsoring

Hein Verstraete

0475 68 07 73

hein@verstraetehein.be

Ongevallen

Verantwoordelijke Freerunning

Anneke Pattijn

0486 24 68 73

anneke.pattijn@telenet.be

Trainersverantwoordelijke Gymstars en Multi SkillZ for Gym

Jeugdsportco├Ârdinator

Aanspreekpunt Integriteit (API)

Elien Piccavet

0472 56 25 87

elienpiccavet@hotmail.com

Ledenbeheer

Contactpersoon

Sportdienst en Gymfed

Vertegenwoordiger

Sportraad en Gymfed

Verantwoordelijke Multimove

Vertrouwenspersoon

Martine Messely

0473 74 04 76

martine@turnclub-ltk.be

Materiaalmeester

Joost Declercq

0476 42 29 66

joost.declercq2@telenet.be

Verantwoordelijke website

Tom Coussement

 

tom@turnclub-ltk.be

Vertegenwoordiging Artgym2000

Hanne Veys

 

hanne.veys@telenet.be

Verantwoordelijke FB

Holvoet Ruth

 

ruthholvoet@hotmail.com